دیدار با شهردار ساری - 23 خرداد 1400

دیدار با آقای مهندس طالبی شهردار محترم  ساری در تاریخ 23 خرداد ماه 1400. در این جلسه پس از ارائه گزارشی از اهداف انجمن ام اس استان مازندران توسط مدیرعامل انجمن به ایشان، در موضوعاتی که به حوزه کاری شهرداری مرتبط بوده است، بحث و تبادل نظر شد.


حضور در جلسه دفتر مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران - 21 اردیبهشت 1400

حضور مدیرعامل انجمن ام اس مازندران - سید عسگری عمادی - در جلسه دفتر مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران در تاریخ 21 اردیبهشت 1400 با حضور آقایان مهندس رجبی - مدیرکل محترم امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران - و مدیران عامل بیماران خاص به همراه  مدیران بانکها جهت تخصیص وام برای ‌بیماران انجمن.


دیدار با معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری ساری - 19 اردیبهشت 1400

دیدار با آقای مهندس بابایی - معاونت محترم سیاسی و امنیتی فرمانداری ساری - در تاریخ 19 اردیبهشت ماه 1400. در این دیدار گزارشی از اهداف و خدمات انجمن ام اس مازندران از سوی مدیرعامل انجمن به ایشان ارائه شد.


جلسه با معاونت داوطلبان و معاونت درمان هلال احمر استان مازندران در تاریخ 9 اردیبهشت 1400

جلسه مدیرعامل انجمن -سید عسگری عمادی- با معاونت محترم داوطلبان و معاونت محترم درمان هلال احمر استان مازندران (آقایان دکتر لموکی و دکتر سید صالحی) در تاریخ 9 اردیبهشت 1400.

در پایان با امضای تفاهم نامه مقرر گردید در زمینه های مختلف همکاری فیمابین انجمن ام اس مازندران و هلال احمر صورت گیرد که از جمله می توان به استفاده بیماران از مراکز درمانی و توانبخشی هلال احمر در شهرهای مربوطه، اشاره کرد.

ضمناً آن دسته از بیمارانی که نیازمند خدمات فیزیوتراپی هستند، با کسب نامه از انجمن می توانند از تخفیف بسیار ویژه مراکز درمانی و توانبخشی هلال احمر که در ادامه آدرس و شماره تلفن آنها عنوان شده است، استفاده نمایند.


دیدار با ریاست محترم بهزیستی شهرستان ساری 2 اسفند ماه 1399

دیدار مدیرعامل انجمن ام اس مازندران با جناب آقای دکتر موسوی - ریاست محترم بهزیستی شهرستان ساری - در تاریخ 2 اسفند ماه 1399 در رابطه با پیگیری و بررسی مشکلات بیمارانی که تحت پوشش بهزیستی قرار دارند.

در این جلسه ممقرر شد تا همکاری فیمابین بهزیستی و انجمن بیشتر شده تا بیمارن هر چه بیشتر از خدمات بهزیستی بهره مند گردند.دیدار و نشست با مدیرکل محترم کمیته امداد استان مازندران - 26 آذر 1399

دیدار و نشست با جناب آقای حجت الاسلام عالیشاه - مدیرکل محترم کمیته امداد استان مازندران - در رابطه همکاری آن اداره با انجمن ام اس استان مازندران و ارائه خدمات به افراد تحت پوشش در تاریخ 26 آذرماه 1399.


جلسه مدیران بیماران خاص با مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان جهت همکاری و هم اندیشی در تاریخ 25 آذرماه 1399

جلسه مدیران بیماران خاص با مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان مازندران جهت همکاری و هم اندیشی در تاریخ 25 آذرماه 1399.

این جلسه در دفتر مجمع خیرین سلامت برگزار شد.صفحه‌ها